הסעות לטיולים

 

 

כל מה שצריך לדעת על הסעות לטיולים


הסעות לטיולים כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הסעות הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הסעות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הסעות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הסעות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הכל על הסעות לטיולים בישראל


לצאת לטייל בארץ ישראל זו חוויה שכל אחד מאיתנו זוכר כילד, וכל אחד מאיתנו אוהב כמבוגר, ויחד עם זאת, לא תמיד אנחנו מצליחים להפוך את תרבות הטיולים לחלק אינטגרלי מחיינו.

יש לכך כמובן סיבות רבות ומגוונות, אך אחת הסיבות לכך היא שאנחנו פשוט לא מצליחים למצוא את קבוצת האנשים שאיתה נוכל להגיע למקומות היפים בארץ, וליהנות מחוויית טיול מהנה ובלתי נשכחת.

כדי לארגן קבוצה לטייל בארץ ישראל אתם צריכים תחילה לארגן את הקבוצה מן הסתם, ולאחר מכן אתם רוצים גם לארגן פתרון הסעות מקצועי שיוכל לשמש את הקבוצה בכל רחבי הארץ. תמיד אפשר להצטרף לטיול מאורגן של קבוצה קיימת ולהכיר אנשים חדשים.

 

חברות הסעות המלצות

 

חפשו המלצות על חברה טובה מחברים, בני משפחה ומכרים

בחיפוש פשוט תוכלו למצוא אין ספור חברות אוטובוסים לטיולים בישראל, חברות המספקות שירותי הסעות לטיולים בצפון, שירותי הסעות לטיולים בדרום, הסעות לטיולים בעיר הקודש ירושלים, סיורים מודרכים בעיר הבירה תל אביב ועוד.

חברות אלה מספקות שירותי אוטובוס צמוד ויכולות להסיע כל כמות של אנשים במיניבוס, מידיבוס, אוטובוס או מספר אוטובוסים, הכל בהתאם למספר המטיילים. אחרי שאמרנו את זה, אתם רוצים למצוא חברות הסעות לטיולים מומלצות ואת זה תוכלו לעשות על ידי קבלת המלצות מחברים, בני משפחה ומכרים, ותוכלו לעשות גם בעצמכם על ידי חיפוש מידע באינטרנט, באתרי חברות הסעות, בפורומים, בכתבות עיתונאיות בפורטלים וכמובן כאן באתר הסעות בקליק, בדקו לאיזו חברת הסעות יש את הלוגו נבדק ואושר – יצאת אמין!

כמו בתוכנית הטלוויזיה יצאת צדיק גם כאן באתר ישנו תהליך בקרה ובדיקה של נותני שירות ההסעות שממשיכים להיבדק על בסיס חודשי קבוע, לעומת זאת חברת הסעות שיש לה את הלוגו כרגע בבדיקה – מדובר על חברת הסעות חדשה באתר ואין אנו יכולים לתת אחריות לגבי טיב השירות והמקצועיות.

 

בחנו את כל מגוון השירותים שמציעה חברת ההסעות


כדי לקבל מושג על הרמה המקצועית והשירות

יחד עם זאת, במקרים רבים יהיה עליכם לבחון את החברות באופן פרטני ואת זה תוכלו לעשות על ידי בירור אודות מגוון השירותים שמציעה כל חברה. כך למשל, תוכלו למצוא חברות המצהירות על שורה של שירותי הסעות בהקשרים דתיים כמו הסעות לכותל, הסעות לקברי צדיקים, הסעות לתפילות המוניות וכדומה, חברות הפונות בעיקר למגזר העסקי ומספקות שירותים של הסעות ליום גיבוש עובדים, אוטובוסים לימי כיף לעובדים וכדומה, ותוכלו למצוא גם חברות המספקות שירותי הסעות למגזר המוסדי והפרטי : הסעות לתיירים, הסעות VIP, הסעות לפסטיבלים והופעות רוק, הסעות לבתי ספר, הסעות לטיולים עבור עובדי מפעלים וכדומה.

 

חפשו חברות הסעה המעניקות לכם את כל השירותים

 

הנלווים שאתם צריכים לטובת הטיול

 

בבחירת חברת הסעות מתאימה, המלצות יכולות לסייע לכם מאוד, אך תוכלו גם לעשות בירור אל מול החברה עצמה. חברות ההסעות הפועלות בישראל מציעות מגוון רחב של שירותים, וחלקן אף מספקות לכם רמת שירות של One Stop Shop קרי מקום אחד בו אתם יכולים לקבל את כל השירותים הנדרשים לכם לצורך קיום טיול קבוצתי לרבות מדריך טיולים, מיניבוס או אוטובוס לטיול מאורגן, וואן לטיולים עם קבוצה קטנה של אנשים וכדומה. בחיפוש החברה המתאימה לכם, אינכם חייבים להתמקד בחברות מעיר מגוריכם, ובאפשרותכם להזמין כל חברת הסעות מכל עיר, תמיד יש סיכוי שתמצאו עסקה טובה יותר במקום אחר אך מכיוון שמחירי הדלק הם מרכיב מספר אחד בתמחור הסעות לטיולים אז לרוב, חברת הסעות שהכי קרובה למקום איסוף הקבוצה תיתן את המחיר הזול ביותר.

 

ועדיין כל חברה בכל מקום בארץ,

 

היא חברת הסעים רלוונטית עבורכם


כך למשל, תוכלו למצוא חברה בצפון הארץ המספקת שירותי אוטובוסים לאילת או מיניבוס לאילת, חברת הסעות שמשרדיה ממוקמים בכלל בדרום הארץ, אך מציעה שירות של אוטובוס ליום סיור בירושלים, אוטובוס ליום סיור בתל אביב ואפילו מידיבוס ליום כיף בצפון. מאחר ומדובר בתחום הטיולים, ייתכן שלחברות עצמן ישנם משרדים קבועים הממוקמים בעיר מסויימת בישראל, אך אותן חברות פועלות בכל רחבי הארץ, ואין מבחינתן שום הבדל בין נסיעה לדרום הארץ, לצפון הארץ או למרכז הארץ, נסיעה עבור הסעות לתלמידים, לעובדים או לאנשים פרטיים, או בכלל נסיעה שבה נדרש, טרנזיט, מיניבוס, מידיבוס או מספר אוטובוסים.

 

שאלון הסעות - הכינו רשימת שאלות בעזרתן

 

תוכלו לקבל את כל המידע שמעניין אתכם

 

בבחירת חברת ההסעות המתאימה לכם, אתם רוצים לשוחח עם נציגי שירות של החברה ולהציג בפניהם שורה של שאלות סביב השירות הנדרש לכם: נקודות איסוף ופיזור אפשריות, עד כמה צמוד הנהג לקבוצה, מה אתם צריכים לממן עבור הנהג (לינה, אוכל וכדומה), עלויות נוספות מעבר לעלויות ההשכרה של הרכב (דלק, ביטוח מיוחד וכדומה) וכל שאלה אחרת שמטרידה אתכם ושלמדתם אודותיה בחיפושיכם באינטרנט. כך למשל, כאשר אתם מחפשים שירות הסעות תלמידים לטיול שנתי, אתם רוצים לבדוק היטב את נושא הבטיחות, הבטחון והביטוח. כאשר אתם מארגנים אוטובוס ליום טיול וסיור בחיפה והצפון, אתם רוצים לבחון את האפשרות להגדיר מספר נקודות איסוף ופיזור, כניסה לאתרי תיירות עם האוטובוס, נקודות המתנה וכדומה. עלויות נוספות הינן עבור כניסה ושהיה של האוטובוס בחניונים מוסדרים כגון חופי הכנרת, חמת גדר, צוק מנרה ועוד… לעומת זאת בחרמון ניתן להשאיר את האוטובוס בחניון חינמי וזה יוזיל את עלויות הטיול המאורגן.

 

הסעות השוואת שירות - השוו שירות לשירות, ואף פעם לא בערך

 

שימו לב שכל שירות, על אף שמבחינתכם הוא נראה זהה לחלוטין לשירות אחר, רק המיקום משתנה, בפועל יכול להיות שונה מאוד בשורה של פרמטרים כמו ביטוח, דרישה לנהג צמוד, דרישה לטיפול בצרכי הנהג, שעות שינה של הנהג וכדומה. כאשר אתם מבצעים השוואת מחירי הסעות טיולים אתם רוצים לוודא שאתם משווים שירות לשירות, ולא שירות שהוא דומה בערך לשירות שהציעו לכם במקום אחר. לפעמים פרט אחד קטן שמשתנה בין הצעה להצעה, יכול לבוא לידי ביטוי בפער משמעותי מאוד במחיר.

גם כלי רכב צריך להשוות באופן זהה - אוטובוס ממוגן ירי יעלה הרבה יותר מאשר אוטובוס שרק החלונות שלו חסינים לקליעי כדורים ואפילו אם מדובר על אותו דגם אוטובוס באותו שנתון ייצור, כנ"ל לגבי מיניבוס שעבר מקצה שיפורים של אבזור כגון מושבי עור או קטיפה מפנקים, מערכת שמע ו DVD סטריאופונית ועד למסך מחשב טבלת אישי לכל נוסע, מיניבוס משודרג יעלה לכם יותר, כנ"ל לגבי שירות אקסטרה, חברת הסעות אשר מציעה, מדריך טיולים, אוכל וחטיפים בזמן הנסיעה, דיילת צמודה כמו במטוס אשר מחלקת מגבונים לחים לנוסעים ואת עיתון היום ישדרגו לכם את חוויית הטיול במקביל לעליה במחיר.

 

הסעות מחירים

 

שורה ארוכה של פרמטרים המשפיעים על המחיר

השכרת מיניבוס לטיול של מספר ימים הוא שירות שונה לחלוטין משירות השכרת לימוזינה ליום כיף, ולא רק באורך הטיול. חברת הסעות לטיולים במרכז יכולה לגבות מכם מחיר אחר כאשר אתם מחפשים הסעה לטיולים בצפון, לעומת חברה המתמחה בהסעות לטיולים באזור הצפון.

חברה המספקת שירותי מוניות לטיולים יכולה לגבות מכם מחיר שונה לחלוטין מחברה המתמקדת באספקת שירותי טרנזיט לטיולים. כפי שניתן לראות, לא ניתן באמת לענות על השאלה כמה עולה שירות הסעות לטיולים, מכיוון שתחת כותרת זו נכנסים שורה ארוכה של שירותים הנבדלים זה מזה בשורה של פרמטרים, כשלכל אחד מן הפרמטרים הללו ישנה השפעה משמעותית על רמת המחיר המבוקש.

האם השכרת אוטובוס עדיף וזול על השכרת 2 מיניבוסים ,שלושה רכבי טרנזיט או מספר מוניות? בדרך כלל כן אך אם יש צורך באיסוף אנשים ממספר רב של מקומות המרוחקים זה מזה, אזי, יהיה זול יותר להשכיר מספר רכבי הסעות על פני רכב אחד ויתרון משמעותי נוסף הוא החיסכון העצום בזמן.

 

גבשו לעצמכם את השירות שאותו

 

אתם מחפשים עבור הטיול המאורגן

 

בשורה התחתונה, אם אתם מחפשים שירות הסעות בטיול מאורגן או שירות השכרת אוטובוס לטיולים, אתם רוצים לאתר שורה של חברות הסעות וטיולים ולבחון את השירותים שהן מציעות, אך לפני כן אתם רוצים להגדיר לעצמכם מה הוא בדיוק השירות שאתם מחפשים.

ייתכן שלא תוכלו להגדיר את כל הפרמטרים מאחר ואין לכם ידע לגבי המשתנים שצריך להתייחס אליהם כמו ביטוח, תנאים לנהג וכדומה, אבל בסך הכל אתם רוצים להיות מגובשים ביניכם ובין עצמכם לגבי סוג השירות שאתם רוצים להזמין, התקציב שאתם יכולים להעמיד לטובת השירות, מספר האנשים הצפויים להשתתף בטיול, היעד הכללי והמיקומים הספציפיים וכדומה.

 

מפת דרכים - להגיע מוכנים


כאשר תהיה לכם תכנית כללית לגבי הטיול שאתם רוצים לבצע, יהיה לכם קל יותר לשוחח עם חברות ההסעות, לשאול את השאלות הנכונות, לסגור את כל הפינות שמטרידות אתכם, וגם להיות בעלי היכולת להתמקח על המחיר והתנאים, להעלות נקודות חשובות שיכולות לסייע לכם במשא ומתן, ולהשיג את העסקה הטובה ביותר הן לטובתכם והן עבור כל האנשים המשתתפים בטיול.

 

הסעות לטיולים - מכרז הצעות מחיר הפוך


קבלתם כאן הרבה טיפים ותשובות לשאלות החשובות כאשר רוצים להשכיר אוטובוס, מיניבוס או רכב אחר לצורך טיול בישראל, כעת הגיע השלב שבו אוספים הצעות מחיר, מילוי טופס הצעת המחיר כאן באתר הסעות בקליק הוא סוג של מכרז הצעות מחיר הפוך, אתם רק משאירים פנייה באתר וחברות הסעות מקצועיות ואמינות יחזרו אליכם טלפונית וגם במידת הצורך ישלחו לכם את הצעות המחיר במייל, הצעות שירות ומחיר יתקבלו מעד 5 חברות הסעות מומלצות בלבד, אין צורך ביותר כי זה רק יבזבז זמן…

לכם יישאר לעשות השוואת מחירים נכונה, אנו שוב מזכירים כי המחיר הזול הוא לא הפרמטר הכי חשוב ויש לתת דגשים ונקודות זכות ליתרונות של חברת הסעות זו על אחרת…כדוגמת אוטובוס או מיניבוס חליפי במקרה של תקלה, טרנזיט חדיש יותר, לימוזינה ארוכה יותר ועוד…

 

כמה עולה הסעות לטיולים?


מחירי הסעות לקברי צדיקים

יתכן שינוי במחיר על פי סוג  וזמן הנסיעה הלוך חזור, תלוי מרחק

הסעות לקברי צדיקים באוטובוס
- 1,000-3,000 ש"ח

הסעות לקברי צדיקים במיניבוס
- 1,000-2,500 ש"ח

הסעות לקברי צדיקים במידיבוס
- 1,000-2,500 ש"ח

הסעות לקברי צדיקים במונית קטנה
- 1,000-2,500 ש"ח

הסעות לקברי צדיקים במונית גדולה
- 200-1,000 ש"ח

הסעות לקברי צדיקים בוואן
- 1,200-3,500 ש"ח

 

מחירי הסעות לים המלח

יתכן שינוי במחיר על פי סוג  וזמן הנסיעה הלוך חזור, תלוי מרחק

הסעות לים המלח באוטובוס
- 1,500-3,500 ש"ח

הסעות לים המלח במיניבוס
- 1,500-2,500 ש"ח

הסעות לים המלח במידיבוס
- 1,500-2,500 ש"ח

הסעות לים המלח במונית קטנה
- 400-1,000 ש"ח

הסעות לים המלח במונית גדולה
- 400-1,500 ש"ח

הסעות לים המלח בוואן
- 1,200-3,500 ש"ח

 

מחירי הסעות לחרמון

יתכן שינוי במחיר על פי סוג  וזמן הנסיעה הלוך חזור, תלוי מרחק

הסעות לחרמון באוטובוס
- 1,000-3,500 ש"ח

הסעות לחרמון במיניבוס
- 1,000-2,500 ש"ח

הסעות לחרמון במידיבוס
- 1,000-2,500 ש"ח

הסעות לחרמון במונית קטנה
- 400-1,000 ש"ח

הסעות לחרמון במונית גדולה
- 400-1,400 ש"ח

הסעות לחרמון בוואן
- 1,200-3,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
מיניבוס
*מתאריך: 01/12/2020
*עד תאריך: 31/12/2020

חדרה
03/11/2020 13:45:29
מיניבוס
*מתאריך: 12/01/2021
*עד תאריך: 12/01/2021

ירושלים והסביבה
27/10/2020 14:29:51
טרנזיט
*מתאריך: 10/11/2020
*עד תאריך: 10/11/2020

אזור המרכז
25/10/2020 15:04:56
אוטובוסים
*מתאריך: 24/11/2020
*עד תאריך: 28/11/2020
הסעה הלוך מכוכב יאיר לעבודת ב 24/11. חזור מפארק תמנע לכוכב יאיר ב 28/11. 19 איש כולל ציוד אופניים.
אזור השרון והסביבה
25/10/2020 13:28:08
מיניבוס
*מתאריך: 26/10/2020
*עד תאריך: 26/10/2020

אשדוד
25/10/2020 04:16:58
מיניבוס
*מתאריך: 01/11/2020
*עד תאריך: 02/12/2020
הסעה בבוקר מנתיב הלה לצרעה
הסעה אחהצ מצרעה לנתיב הלה
בית שמש והסביבה
22/10/2020 12:30:25