הסעות נכים

 

 

כל מה שצריך לדעת על הסעות נכים


הסעה לנכה כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הסעות נכים הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הסעות המיועדת לנכים.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הסעות המיועדת לנכים אמינה וטובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הסעות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

הסעות נכים


להיות שונה מהסובבים אותך זה לא פיקניק אף פעם, בטח לא כשמדובר בנכות. אבל בשנים האחרונות רואים יותר ויותר אנשים בעלי מוגבלויות שהם השראה לא רק לעמיתיהם לצרה אלא לכולנו. אנשים כאלה, שהחליטו שהחיים לא מחכים נוכח הטרגדיות האישיות ויש להתקדם.

קבוצות קבוצות מתארגנים בעלי מגבוליות שונות כדי לחוות את הטבע, הספורט או הפינוקים שיש לעולם הנופש שלנו להציע- בתנאים שלהם.

לנכים קצת יותר קשה להתנייד ולהגיע ממקום למקום מאדם ללא מוגבלויות ואין זה משנה מה היעד או באיזה כלי רכב,  הסעות נכים ניתן למצוא במגוון כלי רכב, מוניות לנכים, מיניבוסים, וואן טרנזיט הוא כל הרכב הנפוץ ביותר עבור הסעות נכים בישראל.

 

נסיעות לנכים - קודם כל להגיע


חשוב לא פחות מהסיבה לשמה התאספו האנשים, אולי אפילו יותר, היא הדרך לשם. לא מדובר על משפט פילוסופי אלא על אמת ריאלית לגמרי: הסעה בטוחה, בעיקר כאשר מדובר בכל הנוגע אל הסעות נכים היא לא דבר שיש לזלזל בו.

שלא כמו הסעות נוסעים רגילות, הסעות נכים צריכות להיות מותאמות לצורכי הנוסעים המיוחדות: קשירת כסא גלגלים באופן בטיחותי, קיבוע נאות כדי שלא יתזזו בתוך הרכב בפניות ואפילו ירידה ועליה נוחה ובטיחותית אל ההסעה.

כאשר יש צורך ברכב גדול דוגמת אוטובוס או מיניבוס עבור הסעות נכים מאורגנות אז תמיד מתעורר הקושי למצוא בישראל חברות המתמחות ומתמקדות בתחום הסעות הנכים, היצע הרכבים עבור מספר רב של אנשים בעלי מוגבלויות הוא נמוך ולכן הרבה פעמים נאלצים להשכיר שירות ממספר חברות הסעות נכים ומגיעים למקום המפגש לחוד ברכבים קטנים יותר.

 

חברות מקצועיות להסעות נכים - עוד על הגלגלים

 

כאשר מדובר על הסעות נכים יש צורך לבחור חברה אמינה ואיכותית ולבדוק את כל האישורים הרלוונטיים טרם הנסיעה. מה שאדם רגיל יכול להתמרמר עליו בשקט, יכול להפוך את נסיעת האדם הנכה למסוכן לחיים- לדוגמא נהג פזיז או ממהר מדי.

משנה זהירות נוסף צריך להילקח בחשבון בעת הסעות ילדים נכים וחשוב שיהיה אדם מבוגר נוסף, פרט לנהג, בתוך הרכב להתמודדות עם הילדים או עם בעיות טכניות שיכולות להתעורר בנסיעה.

 

הסעות לפעילויות ובילויים עבור נכים

 

ובעלי מוגבלויות - כבר יצאנו


עכשיו, אחרי שהחלק הראשון והלוגיסטי ביותר של הטיול מאחורינו רק צריך להחליט לאן מועדות פנינו ולשם מה.

האם אנחנו מעוניינים בטיול טבע? בנסיעה לטיול באופניים מותאמות (בהם מפדלים עם הידיים)? או אולי ברחצה בבריכה? אין שום בעיה למצוא כל אחת מהבילויים האלה ועוד אחרים המותאמים לשהייה של בעלי מוגבלויות.

רק אל תשכחו לבדוק את הכל מראש, כולל רישיונות (שלא תיפלו על חאפרים) ועדיף שיהיה אתכם מדריך או שומר- ללא מוגבלות- כדי שיוכל לעזור במקומות בעייתיים במיוחד.

חשוב לציין כי אוכלוסיות חלשות הן בד"כ מקור טוב של כסף לכל גנב ורמאי- אז להיות ביקורתי וחקרני טרם סגירת עסקאות בבקשה.

 

הסעות נכים – זכות ולא חסד

 

באתר הסעות בקליק אנחנו רוצים להאמין שאין מי שמטיל ספק בעובדה, כי גם לנכים ובעלי מוגבלות בתנועה מגיעה הזכות להיות מסוגלים לצאת מפתח ביתם ולהגיע למחוזות שנפשם חפצה בהם: הסעות למקום לימודים, מקום עבודה, טיפול רפואי, סידורים אישיים, אירועים, בילויים, טיולים בארץ, ביקורים משפחתיים וחברתיים ועוד.

לשם כך חשוב לספק להם את הרכב המתאים,  הדרך הטובה, הנוחה והמתאימה ביותר, שתוכל לנייד אותם ממקום למקום.

 

רכב ייעודי עבור הסעות נכים


הסעות לנכים הן הסעות הנעשות בכלי רכב מיוחדים המיועדים לכך, ברכבים אלה יש שטח פנים רחב יותר, המאפשר העמדת כסאות גלגלים בנוחיות מרבית.

רכבים מיועדים להסעות נכים הם רכבים שהותאמו לכך במיוחד על ידי פתחים רחבים בחלק האחורי של הרכב, או בצד, פתחים המאפשרים כניסה של כיסאות גלגלים. בנוסף, יש בהם חגורות בטיחות לעיגון הכיסא ברכב, הן ברצפת הרכב והן בגג, וחגורות בטיחות לנוסע.

יש רכבים שלהם מדרון לעלייה וירידה של כסא הגלגלים לרכב, ואחרים מצוידים במעלון חשמלי. כמו כן יש מקומות ישיבה מתאימים למלווים את הנכה בנסיעה.

ישנם נכים בעלי רישיון נהיגה ורכב פרטי שהותאם באופן אישי למוגבלות שלהם ועדיין לפעמים כמו האדם הרגיל שיש לו רכב צמוד ועדיין הוא רוצה מדי פעם לנסוע במונית, גם הנכים לא תמיד מעוניינים לנהוג בעצמם ורוצים שירות הסעות בשביל הנוחות והפינוק.

 

נהגים ברכב של הסעות נכים


אנחנו יודעים כי בשורה התחתונה הכל מתחיל ונגמר בפן האנושי. לכן, נהגים אשר עובדים בהסעת נכים הם נהגים מיוחדים, אשר עוברים הכשרה מיוחדת, בכדי שיבינו את הצרכים המיוחדים של הנוסעים אותם הם מובילים, ויהיו רגישים וקשובים במיוחד. וזאת, בכדי להעניק לנכים הנוסעים איתם תחושה של ביטחון ושקט פנימי.

הנהגים הם נהגים מיומנים, בעלי תעודת יושר, ובמידת הצורך גם אישור להסעת ילדים מהמשטרה. וכמו כן, נדרשת מהם סבלנות, וחשיבה על הנוסעים שלהם כאשר הם בוחרים מסלולי נסיעה, עם פחות פקקי תנועה, ופחות דרכים משובשות.

 

הבטיחות של רכב הסעות נכים


בנוסף למבחן הרישוי השנתי בו מחויב כל כלי רכב במדינה, רכבים אשר אמונים על הסעות נכים עוברים בדיקות על ידי קציני בטיחות של החברות הנותנות שירות הסעות זה.

במקרים אלה הבדיקה אמורה לכלול גם את תקינות הרכב, וגם את תקינות הציוד המיוחד המותקן בו לשירות הנכים, כך שכל נסיעה תתחיל ותסתיים בשקט ובבטחה, מבלי להלחיץ את הנוסעים.

 

הסעות נכים – השוואת מחירים

 

גם בעלי מוגבלויות רוצים לחסוך כסף בדיוק כמו כל אחד אחר, השוואת הצעות מחיר בין חברות מומלצות להסעות נכים מתבקש!

המחיר הזול הוא לא תמיד האופציה הטובה ביותר עבורך, תוספת מחיר עבור רכב חדיש, נוח יותר, משוכלל יותר, כזה שיותר קל לנכה לצאת ולהיכנס עם כיסא הגלגלים לרוב יהיה שווה את ההפרש במחיר, בהצלחה.

 

כמה עולה הסעות נכים? (מחיר לשעה)

 

הסעות נכים במיניבוס

120-350 ₪

 הסעות נכים במידיבוס

120-350 ₪

הסעות נכים באוטובוס

250-800 ₪

הסעות נכים בוואן

120-250 ₪

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
הסעות נכים
*מתאריך: 14/08/2019
*עד תאריך: 14/08/2019

פתח תקוה והסביבה
13/08/2019 14:57:28
הסעות נכים
*מתאריך: 27/01/2019
*עד תאריך: 27/01/2019
הסעת נכה לאסף הרופא
ראשון לציון והסביבה
25/01/2019 10:46:16
הסעות נכים
*מתאריך: 25/09/2018
*עד תאריך: 25/09/2018
הצעת מחיר להסעת חולה דיאליזיה לבילינסון באופן קבוע
רמת השרון - הרצליה
25/09/2018 12:08:22
הסעות נכים
*מתאריך: 12/08/2018
*עד תאריך: 12/08/2018
הסעה פעמיים בשבוע לקחת נכה עם כסא גלגלים מרמת החייל בשעה 15:30 למועדון ספיבק ברמת גן וחזרה בשעה 17:30
אזור המרכז
12/08/2018 12:40:28
הסעות נכים
*מתאריך: 08/08/2018
*עד תאריך: 08/08/2018
הצעת מחיר
אזור המרכז
08/08/2018 17:29:51
הסעות נכים
*מתאריך: 12/08/2018
*עד תאריך: 12/08/2018
הצעת מחיר
רמת השרון - הרצליה
07/08/2018 16:08:15