הסעות עובדים

 

 

כל מה שצריך לדעת על הסעות עובדים


הסעות עובדים כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הסעות הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הסעות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הסעות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הסעות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הסעות עובדים – וגמרנו


ניהול עובדים אינו עניין של מה בכך וישנם דברים רבים שיש לקחת בחשבון. גישות שונות בהתנהגות ארגונית טוענות דברים שונים, אך המובילות כיום בשוק העבודה זורמות עם הרעיון כי השקעה בעובדים מגדילה את המוטיבציה שלהם לעבודה ואת הנאמנות שלהם למערכת ובכך מעלה גם את התפוקה שלהם.

במילים אחרות- השקעה בעובדים שלך היא בעצם הגדלה של התוצר הסופי ולכן מומלצת ביותר. אחת הדרכים הטובות ביותר להשקיע בעובדים היא באמצעות שירות הסעות מאורגן.

עסק ,חברה, משרד ומפעל שדואגים להסעות מסודרות ומאורגנות לעבודה וחזרה עבור העובדים שלהם זוכים לעובדים יותר נאמנים וחרוצים ואכן התפוקה עולה.

 

הסעות מאורגנות לעובדי מפעלים, משרדים וחברות היי טק

 

מנוף חברתי אדיר הינו הסעה משותפת לקבוצות של עובדים ואין זה משנה אם מדובר בהסעות אוטובוסים, הסעות מיניבוסים או בכלל בהסעות ברכבי טרנזיט, העיקר הוא להשיג זמן איכות וגיבוש של עובדים הנוסעים יחד כקבוצה לעבודה וחזרה לבית.

במפעלים, משרדים וחברות היי טק בהם יש חשיבות רבה לעבודת צוות כדאי ואף רצוי לארגן גם הסעות לטיולים, ימי כיף וגיבוש מחוץ לשטח העבודה, מחקרים הוכיחו כי פעילויות כיף וטיולים משפרים ביצועים של עובדים בענפי מקצוע ותחומים רבים.

 

מה בין הסעות לאוכל? - לא רק הצבא צועד על קיבתו

 

אז אם החלטת להשקיע בעובד שלך ואחרי שדאגת לשירות הסעות עליך לדאוג קודם כל לבסיס ובסיס כל הבסיסים הוא כמובן- אוכל.

לא חייבים ללכת על שירותי קייטרינג בשרי וחלבי נפרד, איכותי ובעל מבחר מטורף של אוכל כדי להראות לעובדים שלך כי התזונה שלהם משמעותית עבורך. גם סנדוויצ'ים זמינים בעלות סמלית, הנחות בארוחות במסעדות סמוכות למקום העבודה או אפילו 2-3 מנות של אוכל שבושלו ע"י מבשלת במטבח קטן במשרדים יכול לעשות את ההבדל.

אם אין תקציב גדול עבור שירות הסעדה לעובדים אז אפשר מדי פעם לארגן שירות משלוחים לאוכל בישיבות צוות, גם אוכל זול כמו סושי או פיצות יגרום לעובדים להעריך את מקום העבודה ואת מחוות הרצון להטיב עם העובדים.

 

בגדי עבודה – כביסה, משלוחים והסעות.


אחרי שדאגת לשירות הסעות וגם אוכל לעובדים, חשוב גם לצייד את העובד שלך ב"מדים". חברות רבות למדו מזמן את היתרונות הרבים של קוד לבוש ובעיקר לבוש עם לוגו של החברה או העסק. לעובדים מדובר על חסכון כסף לא קטן, הצורך בקניית בגדים לעבודה, מחיקת הבדלים סוציו אקונומיים בינם לבין יתר העובדים וכמובן הגברת תחושת השייכות לאותו גורם אחד- החברה שלך.

במפעלים, עסקים וחברות רבות מגדילים לעשות וגם מספקים שירותי כביסה לעובדים, דבר שמשחרר להם את הצורך לבזבז זמן חופשי בבית להתעסקות עם כביסות לבגדי העבודה.

הכביסה מגיעה בימים ושעות קבועים עם שירות הסעות של חברות שליחויות או עם רכב ייעודי של המכבסה.

 

הסעות לעובדים – השכרת אוטובוס? מיניבוס או רכב טרנזיט?


בדרך כלל כאשר רוצים להשכיר שירות הסעות לעובדים אז השיקול המרכזי יהיה הכלכלי, לא משנה כמה רווחים עושים המפעל או החברה עדיין הם לא "יזרקו" כסף, ההיפך הוא הנכון, הם ינסו לחסוך ככל האפשר. כדי לדעת אילו רכבים יש להשכיר כדאי לעשות קצת "שיעורי בית" מקדימים - כמה אנשים צריך להסיע? כמה עובדים גרים באותה עיר או שכונה? האם המשמרות שלהם בעבודה חופפות? לפי זה מכינים מסלול איסוף עובדים לעבודה וחזרה, חברת הסעות גדולה ורצינית תיעזר בשירות תוכנה ממוחשבת עבור תכנון כל מערכי ההסעות, תוכנת ההסעות האינטרנטית "תקלוט" את סידור העבודה של כל עובד בנפרד ובאופן זה אפשר לדעת את מי צריך לאסוף, מהיכן? באיזה יום? ואיך לתכנן את כל מסלול איסוף הנסיעה.

מתי השכרת אוטובוס להסעת עובדים תהיה יקרה משמעותית מאשר השכרת 2 מיניבוסים או מספר רכבי טרנזיט? זאת כאשר מכניסים למשוואה שיקול נוסף - כמה זמן ייקח להגיע לעבודה כאשר אוספים עובדים רבים ממקומות איסוף שונים, ברוב המקומות משלמים לעובדים גם על הדרך כך שאם עובד נמצא שעות רבות בדרכים וזאת מהסיבה שצריך לאסוף את שאר העובדים אז יש מצב שהעלות היקרה של שעות העבודה "תעפיל" על עלויות ההסעה ובמצב זה יהיה עדיף לקחת יותר רכבי הסעות קטנים על פני אוטובוס גדול.

 

הסעות עובדים – הסעות קבועות או מזדמנות?


יש להבדיל בין 2 סוגי הסעות, הסעות קבועות- מדובר על הסעות באופן יום יומי קבוע לעבודה וחזרה לבית, הסעות מזדמנות – הסעות עובדים לסמינרים, הרצאות, טיולים, פעילויות ימי כיף וגיבוש, יש הבדלים רבים בין השכרת שירות הסעות קבוע לבין השכרת שירותי הסעות למספר פעמים בודדות- הבדלי מחיר, הבדלים בסוג הרכבים הנדרש, הצורך בביטוח, תיאום מסלולי נסיעה ועוד…

מתי למפעל או חברה כדאי לקנות רכב הסעות משלה, להעסיק נהג עובד חברה ולא להשכיר שירות של חברת הסעות פרטית? מבחינה כלכלית לרוב יהיה חסכון כאשר מדובר על היקף של משרה מלאה או יותר אך מבחינה לוגיסטית זה "מסיט" את תשומת הלב מהעיסוק המרכזי שלשמו הקימו את אותה חברה ופתאום היא יכולה למצוא את עצמה מתעסקת "בזוטות", בעיות טכניות רבות שחברת הסעות מקצועית הייתה יודעת לפתור בקלות וזאת מכיוון שזה עיסוק העבודה המרכזי שלה ושלא לדבר שמשימות כאלה עדיף לקחת גוף חיצוני ונטרלי ובכך למנוע השפעות של יחסים אישיים בין אנשים שעובדים יחד באותו גוף עבודה.

 

הסעות עובדים להגיע וללכת בזמן!


דרך נוספת להשקיע בעובד היא להראות לו שזמנו חשוב לך. כאן מתחלק יישום הערך הזה לשניים: קודם כל שעון החתמת כרטיס עבודה יעיל ותגמול נכון של העובד המקדים לעומת זה המגיע באיחור, חוץ מזה הדאגה לשירות הסעות מאורגן לעובדים דואג להכניס את כל העבודה למסגרת לוח זמנים, ברגע שעובד יודע בדיוק מתי הוא מגיע ומתי הוא מסיים לעבוד הוא יספיק לעשות יותר משימות בעבודה, ברגע שאין מסגרת זמן אז דברים "נמרחים" על פני היום ומבוצעים בחוסר יעילות, עובד שיודע כי זמנו בעבודה מוערך בדיוק כמו זמנו בבית וחווה דיוק בעת הסעות עובדים אל ומהעבודה, ישקיע יותר מעובד שחש חוסר וודאות באשר לשעה בה הוא הולך.

הסעות עובדים הינה גם דרך יעילה לפקח על עובדים שמאחרים או נותרים לעבוד שעות נוספות ובכך מאפשר לתגמל או להעניש אותם בהתאם.

יתרונות רבים בהשכרת שירות של חברות הסעות עובדים מקצועיות : מאפשרות הגעה בטוחה, מדויקת וכמובן חסכונית יותר לעבודה (מאשר ברכבים פרטיים או ברכבי חברה) – שלא לדבר על המסר הירוק המועבר לעובדיך ולקוחותיך.

לעיתים, תשלום על הסעות יצא זול יותר למעסיק מאשר לשלם נסיעות לכל עובד בנפרד או אפילו לשלם עבור השכרת רכב, ליסינג או השתתפות מלאה בהוצאות הרכב הפרטי.

 

השכרת חברת הסעות עבור אוטובוסים, מיניבוסים, טרנזיט

 

וואן ומוניות לעובדים, דגשים חשובים:

 

כאשר אתם משווים בין מספר חברות הסעות אז אל תשכחו לבדוק גם את "הסמוי" מהעין, כאשר מראים לכם את האוטובוס או המיניבוס החדש והמפואר אז חשוב לשאול מה קורה במקרה של תקלה, להשבית קו ייצור במפעל רק מפני שרכב ההסעות נתקע זה נשמע הזוי…

חברות הסעות גדולות הם בדרך כלל גם יותר יעילות, מעסיקות יותר נהגים ויש להם צי רכבים גדול אשר נותן פתרון במקרה של תקלה, לרוב בחברות אוטובוסים גדולות המחירים לדיל הסעות לעובדים יהיה גבוה יותר אבל ביום תקלה "גשום" כאשר יגיע האוטובוס או המיניבוס החלופי והעובדים לא יחסירו דקה של עבודה במפעל אז תגידו תודה, לרוב הזול בסוף נהיה יקר. חשוב גם לבדוק מי הנהג הקבוע של העובדים, זה לא פחות חשוב מרכב ההסעות עצמו.

חוזה הסעות מול חברת הסעות לעובדים הוא בדרך כלל שנתי או למספר שנים ולכן לא כדאי "להיתקע" עם חברה שנותנת שירות רע ולא אדיב, מומלץ לשאול את חברות ההסעות מי הלקוחות שלה וכמה זמן היא נותנת להם שירות? האם יש לקוחות ממליצים? יש הבדל בין חברת הסעות שנותנת שירות לחברות כמו אל על, HP או מפעלי ים המלח לבין חברה שנותנת שירות הסעות לעסקים קטנים ובינונים עם מספר קטן ומצומצם של עובדים.

שירות מוניות קטנות וגדולות לעובדים הוא מאוד פופולרי בעיקר במגזר נותני השירות בחברות, משרדים ועסקים שעובדים במשמרות.

גם כאן חוזה הסעות מול תחנת מוניות הוא ארוך טווח ולפעמים ישנם מכרזים לחמש שנים ויותר, חשוב לבדוק כמה שנים קיימת תחנת המוניות? מי הלקוחות העיקריים שלה? לקוחות ממליצים? כמה מוניות יש בתחנה? באיזו נצילות היא עובדת כיום? האם יש מוניות גיבוי למקרה של תקלה? סוגי רכבי המוניות? יש הבדל בין מונית מרצדס מפוארת לבין מונית סובארו פרטית, יש הבדל גם בסוג השירות, ישנם נהגי מוניות שנותנים שירות הסעות VIP הכולל נהג קבוע וצמוד, DVD, כיבוד קל ואפילו מים מינרלים ומטליות לחות.

 

הסעות עובדים מס הכנסה


בעלי עסקים אין צורך להיבהל, נהפוך הוא… הסעות עובדים זו הוצאה מוכרת ע"י מס הכנסה, אם יש לכם בעסק רווחים גדולים אז שיקול טוב יהיה לספק לעובדים שירות הסעות מחברת הסעות מקצועית וזאת במקום לשלם מיסים רבים.

סעיף 9 ( 20 ) לפקודת מס הכנסה מעניק פטור ממס לעובד בגין שווי נסיעות לעבודה וחזרה בהסעות מאורגנות שהעמיד מעבידו אך רק כאשר זו הכרחית בשל תנאי העבודה.

לכל עסק, מפעל או חברה יש אופי פעילות שונה ולכן כאן אנו ממליצים להתייעץ עם רואה חשבון מקצועי מוסמך ורצוי מומחה לחוקי עבודה.

 

הסעות עובדים השוואת מחירים

 

כאן באתר הסעות בקליק ניתן לקבל הצעות מחיר עבור שירות הסעות עובדים מעד 4 חברות הסעות מומלצות ולבצע השוואת מחירים ותנאים, יש לזכור כי לא תמיד הצעת המחיר הזולה ביותר היא גם הטובה ביותר, יש לקחת בחשבון גם את איכות הנהגים, חדישות הרכבים, זמינות רכבים חלופיים במקרה של תקלה ושאר פינוקים אשר לרוב שווים את ההשקעה הנוספת.

 

כמה עולה הסעות לעובדים? (מחיר לשעה)


הסעות עובדים במיניבוס

120-350 ₪

הסעות עובדים במידיבוס

120-350 ₪

הסעות עובדים באוטובוס

250-800 ₪

 הסעות עובדים בוואן

120-250 ₪

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
מיניבוס
*מתאריך: 01/12/2020
*עד תאריך: 31/12/2020

חדרה
03/11/2020 13:45:29
מיניבוס
*מתאריך: 12/01/2021
*עד תאריך: 12/01/2021

ירושלים והסביבה
27/10/2020 14:29:51
טרנזיט
*מתאריך: 10/11/2020
*עד תאריך: 10/11/2020

אזור המרכז
25/10/2020 15:04:56
אוטובוסים
*מתאריך: 24/11/2020
*עד תאריך: 28/11/2020
הסעה הלוך מכוכב יאיר לעבודת ב 24/11. חזור מפארק תמנע לכוכב יאיר ב 28/11. 19 איש כולל ציוד אופניים.
אזור השרון והסביבה
25/10/2020 13:28:08
מיניבוס
*מתאריך: 26/10/2020
*עד תאריך: 26/10/2020

אשדוד
25/10/2020 04:16:58
מיניבוס
*מתאריך: 01/11/2020
*עד תאריך: 02/12/2020
הסעה בבוקר מנתיב הלה לצרעה
הסעה אחהצ מצרעה לנתיב הלה
בית שמש והסביבה
22/10/2020 12:30:25