הסעות VIP

 

 

כל מה שצריך לדעת על הסעות VIP


הסעות VIP כמה זה יעלה לי? איזה סוג רכב הסעות VIP הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת הסעות VIP.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הסעות VIP טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הסעות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

הכל על הסעות VIP


לפני שמדברים על הסעות VIP כדאי אולי לענות על השאלה מה זה הסעות VIP? מי נחשב ל VIP ולמה הוא צריך הסעה. ובכן, VIP הן ראשי התיבות של Very Important Person ובעברית, איש חשוב מאוד או בקיצור אח"מ. תחת ההגדרה הזאת נכנסים מגוון רחב של אנשים מוכרים יותר ומוכרים פחות, שהם בעלי מעמד בולט ביחס לאוכלוסייה הכללית.

כדוגמא: זמרים, שחקנים, דוגמניות, כוכבי ספורט, פוליטיקאים, דיפלומטים וכדומה. VIP יכול להיות גם מצב זמני שבו אדם הופך לאדם חשוב מאוד למשך זמן מסוים לכבוד אירוע כלשהו כמו חתונה, אירוח מחו"ל, נסיעה לאירוע חברתי חשוב, השתתפות בתוכנית טלוויזיה וכדומה.

 

הסעות VIP בסביבה זרה, להגיע ממקום למקום

 

כעת, נשאלת השאלה מדוע צריכים אנשים אלה שירותי הסעות VIP, והתשובה הפשוטה והלא תאמן היא שהם פשוט צריכים להגיע ממקום למקום. בדרך כלל VIP הוא אדם המקיים פעילות חברתית עניפה וצריך לנסוע ממקום למקום בתוך הארץ ובחוץ לארץ, ולכן בכל מקום אליו הוא מגיע, וכדי להגיע אל היעד הנדרש, צריך אותו אדם שירות הסעות פרטיות. את ההסעות האלה אפשר לקיים במגוון רחב של קונפיגורציות ותנאי פינוק, הכל בהתאם לאח"מ עצמו, מטרת הנסיעה, הגוף המארח וכדומה.

 

מגוון רחב של שירותי הסעות מפנקות ויוקרתיות עבור אח"מים

את השירות כדאי שתספק חברת הסעות VIP מומלצת, עם דגש על המילה מומלצת! חברה כזאת מספקת בדרך כלל מגוון רחב של שירותים כמו הסעות אומנים, הסעות וואן מפואר VIP, הסעות VIP למפורסמים, הסעות VIP לקבוצות כדור סל, הסעות מיוחדות לאנשי עסקים וכדומה. את שירות ההסעה יכולה החברה לספק במגוון רחב של סוגי כלי רכב כפי שניתן להתרשם ממגוון השירותים המוצעים כדוגמת הסעות בלימוזינה VIP, הסעות במיניבוס מפואר ויוקרתי, הסעות טרנזיט VIP, הסעות באוטובוסים מפוארים ועוד שורה של סוגי כלי רכב הנבדלים זה מזה בדגם, בגודל, במספר המקומות, ברמת הפאר, העיצוב, האבזור וכדומה.

 

בחירת דגם הרכב לביצוע הסעות אח"מים

 

בנוסף לכך, יכול האח"מ לבחור ספציפית את דגם הרכב שיספק לו את שירות ההסעה בין שמדובר על GMC לימוזין, האמר לימוזין, הסעות VIP במרצדס מפוארת ויוקרתית ובין שמדובר בהסעות מיניבוס לימוזינה, הסעות במונית מרצדס גדולה וכדומה. את דגם הרכב ורמת הפאר שלו יכול האח"מ לבחור בהתאם לרמת השירות שהוא רוצה להעניק לעצמו וכן בהתאם למספר האנשים שאמורים להשתתף בנסיעה, מרחק הנסיעה וסוג האירוע.

 

הסעות VIP לכל אחד

 

להפוך לאנשים חשובים מאוד לערב אחד או לכבוד אירוע אחד

כאמור, גם אנשים מן השורה יכולים ליהנות משירות הסעות לאח"מים, וכך למשל ניתן להזמין שירות הסעות VIP לחתונה, הסעות לאירועים, הסעות VIP לנתב"ג בלימוזינה או רכב מפואר אחר. בכל המקרים הללו, יכול כל אדם להעניק לעצמו את האפשרות להתנהל כמו איש חשוב מאוד, לנסוע ברכב יוקרה מפנק ומרווח, ולהגיע ממקום למקום מלווה על ידי נהג פרטי צמוד. בשירותים האלה תוכלו להשתמש בין שאתם צריכים אותם לצורך בניית תדמית חברתית או עסקית, ובין שאתם צריכים אותם לצורך השלמת חוויה של אירוע חשוב, נסיעה חשובה וכדומה.

 

הסעות אורחים ותיירים מחו"ל

 

להעניק את החוויה האולטימטיבית לכל אורח מחו"ל

שירות זה יכול לעניין אתכם גם במקרה בו אתם צפויים לארח אורח חשוב מחו"ל. האורח לא חייב להיות חשוב ברמה הציבורית, ומספיק שהוא חשוב לכם כדי להעניק לו שירות הסעות VIP לשדה התעופה בן גוריון כשהוא מגיע וכשהוא עוזב, שירות הסעות יוקרה כאשר רוצים להוביל אותו ממקום למקום בתוך הארץ, שירות הסעות לאנשי עסקים כאשר מדובר באיש עסקים שבא למטרות עסקיות מול חברתכם וכדומה. הסעות אורחים מחו"ל הוא שירות המוצע לכל אחד, וגם אם מדובר בבן משפחה שלכם שאתם רוצים להעניק לו חוויה מעניינת עם הגיעו אל ארץ הקודש, תוכלו לעשות זאת באמצעות חברת הסעות מתאימה המציעה שירות אקסקלוסיבי העונה לשם הסעות תיירים VIP. אטרקציה וותיקה ומומלצת בישראל –  חברות הסעות המתמחות בהסעות VIP לירושלים, סיור ברחבי העיר ואתרי קודש כדוגמת הכותל והכל בליווי נהג צמוד ומדריך טיולים.

 

חפשו המלצות על חברת הסעות מחברים, בני משפחה וקולגות


בחיפוש אחרי חברות הסעות VIP, המלצות הוא כלי טוב שאתם רוצים לעשות בו שימוש ואם יש לכם קרובי משפחה, חברים או קולגות שיכולים להמליץ לכם על חברה כזאת, אתם רוצים לעשות שימוש בהמלצות הללו. המלצות אלו חשובות בעיקר מאחר ובאופן טבעי, כאשר אתם מזמינים לאדם שירות הסעות VIP, אתם מעוניינים להעניק לו חוויה מושלמת. עבודה עם חברה שמספקת את השירות אך עושה זאת בצורה חובבנית יכולה להפוך בקלות מנכס לנטל, ולגרום לכם לחרטה על עצם הזמנת השירות. על כן כאמור, נסו להשיג כמה שיותר המלצות על חברת ההסעות בה אתם מתכוונים לבחור. למי שלא הצליח לקבל המלצות מהמעגלים החברתיים הקרובים אז ישמח לדעת כי כאן באתר הסעות בקליק ישנו שירות ייעוץ והצעות מחיר מחברות הסעות אמינות ומקצועיות שנבדקו וממשיכים להיבדק על ידי האתר באופן קבוע.

 

בדיקת רמת המחיר במספר חברות המציעות את שירותי ההסעות ל VIP


השאלה היא כמה עולה שירות הסעות VIP והאם זה בכלל שירות שכדאי להשקיע בו כסף מעבר להסעה פרטית שאתם יכולים להעניק לאח"מ ברכב הפרטי שלכם. ובכן, מבחינת החוויה כמובן שאין שום דמיון בין נסיעה ברכב מפואר המשמש להסעת VIP ובין הסעה ברכב פרטי משלכם, אלא אם יש לכם רכב יוקרה מפנק עם נהג פרטי צמוד. טווח המחירים לשירות זה יכול להשתנות בצורה משמעותית בין הסוגים השונים של כלי הרכב, היקף השירות הנדרש, משך זמן השירות הנדרש, השאלה האם אתם מחפשים שירות נהג פרטי צמוד או רק נסיעה לכיוון אחד וכדומה, ולכן כאשר מדובר על שירות הסעות VIP, השוואת מחירים הוא משהו שאתם בהחלט רוצים לעשות כבר בשלב הראשון.

 

אפשרויות נוספות להשכרת רכב להסעת אח"מים


במידה והמחיר נראה לכם גבוה מדי, ואתם לא רוצים להשקיע את כל הסכום המבוקש, תוכלו לבדוק גם את האפשרות של השכרת רכב VIP או שירות השכרת מכוניות יוקרה. לחילופין, תוכלו למצוא חברות המספקות שירותי הסעות בארץ, הסעות משדה התעופה למלון, הסעות VIP לאילת או הסעות VIP בתל אביב. אלו הם שירותי הסעות VIP לכל דבר, אך מאחר ומדובר בשירותים מאוד ממוקדים, עלותם יכולה להיות נמוכה יותר משירותי הסעות VIP רגילים. אז אם ברצונכם להשכיר רכב בישראל או בחו"ל עבורכם או עבור אורח פשוט מלאו כאן באתר הסעות בקליק את טופס הבקשה להצעת מחיר ובחרו בשם הקטגוריה השכרת רכב.

 

שורה של שירותים משלימים המתאימים לאנשים חשובים מאוד


במידה ואתם מחפשים שירותים משלימים, תוכלנה אותן חברות לספק לכם שורה של שירותים משלימים ונלווים כדוגמת שירותי הסעות למשלחות מחו"ל, הסעות המתבצעות בדרך כלל על ידי לימוזינות מסחריות, רכבי וואן או מיניבוסים יוקרתיים ומפוארים. חברות אלה יכולות לחבר אתכם גם עם גורמים המספקים שירות אבטחת אח"מים במידה ושירות כזה נדרש לכם, ואם אתם מחפשים דווקא שירות כזה עבורכם לקראת נסיעה לחו"ל בה אתם רוצים לחוות חוויה מלאה של אח"מים, תוכלו למצוא חברות הסעות בחו"ל המתמחות בשירותי הסעת אח"מים.

 

הסעות VIP – סיכום


עכשיו לאחר שאתם "חמושים" בידע ובשלל העצות שנתנו לכם אפשר להתקדם… אם עדיין יש שאלות אז כאן באתר אפשר להתקשר לשאול את המומחים או לחילופין לשלוח באמצעות טופס צור קשר את השאלה וצוות האתר ישתדל לעזור בהקדם האפשרי, לפני שמבקשים הצעות מחיר לשירות הסעות VIP מומלץ לבדוק את דף מבצעי ההסעות כאן באתר ואולי אפילו לבקר בדף בשם המחירון המומלץ כדי לדעת מה טווח המחירים הנהוג בשוק הישראלי לסוג ההסעה המבוקשת,  השלב הבא יהיה למלא את טופס בקשה להצעת מחיר, תוך דקות יחזרו אליכם טלפונית חברות הסעות מומלצות עם הצעות המחיר, כאשר אתם עורכים השוואת מחירים תזכרו שמחיר זול זה לא הכל ויש לתת חשיבות ועדיפות לרכב מפואר וחדיש על פני רכב וותיק, נהג מקצועי וותיק ומיומן, תוספות ופינוקים כולל שתיה חריפה ואוכל, וכמובן לחברה שמציעה רכב חלופי במקרה של תקלה.

 

כמה עולה הסעות VIP?


יתכנו שינויים במחיר על פי סוג  וזמן הנסיעה

הסעות VIP למנהלים בכירים
1,000-3,200 ש"ח
מחיר ל 1-3 שעות

השכרת לימוזינה לערב
1,500-3,500 ש"ח
מחיר לשעה ראשונה

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
מיניבוס
*מתאריך: 01/12/2020
*עד תאריך: 31/12/2020

חדרה
03/11/2020 13:45:29
מיניבוס
*מתאריך: 12/01/2021
*עד תאריך: 12/01/2021

ירושלים והסביבה
27/10/2020 14:29:51
טרנזיט
*מתאריך: 10/11/2020
*עד תאריך: 10/11/2020

אזור המרכז
25/10/2020 15:04:56
אוטובוסים
*מתאריך: 24/11/2020
*עד תאריך: 28/11/2020
הסעה הלוך מכוכב יאיר לעבודת ב 24/11. חזור מפארק תמנע לכוכב יאיר ב 28/11. 19 איש כולל ציוד אופניים.
אזור השרון והסביבה
25/10/2020 13:28:08
מיניבוס
*מתאריך: 26/10/2020
*עד תאריך: 26/10/2020

אשדוד
25/10/2020 04:16:58
מיניבוס
*מתאריך: 01/11/2020
*עד תאריך: 02/12/2020
הסעה בבוקר מנתיב הלה לצרעה
הסעה אחהצ מצרעה לנתיב הלה
בית שמש והסביבה
22/10/2020 12:30:25