מוניות שירות

 

 

כל מה שצריך לדעת על מונית שירות


מונית שירות כמה זה יעלה לי? איזה סוג מונית הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין מונית שירות.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר תחנת מוניות שירות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם תחנות מוניות שירות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

סיפורים של מוניות שירות


מונית שירות היא מונית, אשר נוסעת במסלול קבוע, עם נקודות איסוף.

לרוב קווי מוניות שירות חופפות לקווי אוטובוסים, אך לעומתם, מוניות שירות עובדות לרוב גם בלילות, סופי שבוע, חגים וכדומה.

לרוב, מוניות שירות עובדות ללא לוח זמנים ויוצאות לדרך רק כאשר הן מלאות. מוניות שירות יכולות גם לעצור במקומות שאינם במסלול הקבוע שלהן, למען איסוף או הורדת נוסעים.

אין ספק שמכל סוגי התחבורה הציבורית- מונית השירות הינה העוף המוזר ביותר.

מין מיניבוס קטן, עם מסלול (בד"כ מקביל למסלול אוטובוס כלשהו) שעוצר מתי ואיפה שמתחשק לו, עולה בד"כ פחות מכרטיס אוטובוס ומתפאר בתרבות נסיעה משל עצמו.

 

נוסעי התחבורה הציבורית

 

יעדיפו אותה על האוטובוס פעם אחר פעם?


הסעות במוניות שירות או בתחבורה ציבורית ( אוטובוסים רכבות ) ?

כאשר חושבים מה כלי התחבורה הטוב ביותר לקחת כאשר רוצים להגיע ממקום למקום יש לקחת מספר משתנים חשובים כגון, זמינות – באיזו שעה צריך להגיע ליעד ומהם כלי התחבורה הזמינים לי, מה המחיר? אולי שווה לחכות 40 דקות בתחנה כדי לחסוך 20 שקל, לכל אדם יהיו שיקולים שונים, לאחד חושב מחיר ההסעות לשני נוחות ולאחר מרכיב הזמן…

 

קבלו מספר יתרונות וחסרונות בין מוניות שירות לנסיעה בתחבורה הציבורית בישראל :

הסעות במונית שירות - זול וזמין

שלא כמו הסעות באוטובוסים, מוניות שירות נוסעות בתדירות גבוהה בעת שעות הביקוש.

גבוהה יכולה להיות משמעותה גם כל דקה או שתיים- תלוי בכמות המוניות בתחנה. אך כאן גם אליה וקוץ בה:

מונית שירות תצא מתחנת המוצא שלה כאשר היא מתמלאת, כך שאין לדעת מתי זה יקרה ובשעות שפל אפשר לשבת בתוך מונית גם 30 דקות לפני תזוזה.

יתרון גדול נוסף של המונית הינה המחיר הזול שלה- אולם מדובר רק בכמה שקלים בודדים זול יותר מהאוטובוס, אך התחושה שנסעת בזול יותר בכל זאת מעלה את מצב הרוח. מוניות שירות חדישות ומפוארות לא זולות יותר מהאוטובוס, אך בכל אופן טווח המחירים לא ממש מתרחק ממחירי האוטובוס- כך שעדיין מדובר על נסיעה זולה.

כוח הקבוצה ונגישות – במונית שירות לא יסגרו לך את הדלת!

מי מאתנו לא מכיר את הסצנה הקבועה של ריצה מטורפת אל תחנת האוטובוס וסגירת הדלתות בדיוק שניות לפני שאנחנו מגיעים לשם? במוניות נדיר שקורה הדבר. אין צורך לרוץ שכן המונית עוצרת במהלך המסלול בכל מקום ולא רק בתחנות קבועות.

כך גם בירידה מנסיעת מוניות שירות אפשר להתקרב עד ליעד המבוקש מבלי ללכת ברגל כמעט כלל. בנוסף, מוניות שירות כוללות בדיוק את המספר הנכון של האנשים כדי להפוך אותם לכח משפיע ולא זר- את הדיון על עוצמת המזגן, אורות בתוך המונית או דרך מועדפת להגיע אפשר לנהל בקולות נעימים ולסגור בדיון מתורבת- מה שמאפשר גמישות גדולה עוד יותר של חווית הנסיעה.

אווירה חברתית במוניות שירות - "תעביר בבקשה"

דבר המתקיים רק בתוך מוניות שירות היא התקשורת הישירה בין נוסעי המונית- אנשים מאחור צריכים להעביר את כספם לנהג ובכך נוצרת מין שרשרת של העברת כספים, המלווה ב"תודה" ו"בבקשה" מזדמנים.

אחרי שבירת הקרח הראשונית הזו, האווירה במוניות השירות שונה מזו של ניכור האוטובוס או הרכבת.

 

מוניות שירות או מונית ספיישל לנתב"ג?


כיום, ניתן לקחת מונית שירות לשדה התעופה. מונית שירות מסוגלת להכיל בתוכה מספר רב יותר של אנשים לעומת מונית רגילה, וגם תעריפי מוניות של מוניות שירות זול יותר.

קיימות גם חברות הסעות של מוניות שירות לשדה תעופה הפועלות בכפוף ללוח הטיסות. חלקן דואגות לנתב את הנוסעים לרכבים לפי תחנות עלייה וירידה ומאפשרות גם הסעה חזרה משדה התעופה, כאשר מונית שירות תחכה לכם מחוץ לשדה, בשובכם ארצה.

חשוב מאוד להיות מתואמים לגבי הסעות בחזור וזאת מפני שבשדה התעופה בן גוריון פועלת תחנת מוניות בשם מוניות נתב"ג ורק מוניות השייכות לתחנה מורשות לקחת נוסעים משדה התעופה,  התנאי היחיד לחברת הסעות או מוניות שירות כאלה ואחרות הרוצות לאסוף נוסעים משדה התעופה זה שהלקוח- אתם… תבצעו הזמנה של ההסעה מראש.

בתכנון נסיעה לחו"ל, לפעמים הזמנת הסעה לנתב"ג, מלחיצה יותר מהטיסה עצמה, כל עיכוב יכול לגרום לפספוס הטיסה. לעיתים מדובר בנסיעה ארוכה עם צורך למקום רב עבור הרבה מזוודות ואז יש להזמין מונית מסחרית.

נסיעה עם מונית לנתב"ג, זו אחת הדרכים הנוחות ביותר להגיע לשדה התעופה.

בהזמנת מונית לנתב"ג תקבלו שירות שבו נהג המונית מגיע עד אליכם לבית ומסיע אתכם עד לשדה התעופה ללא צורך בהגעה אל תחנת מוניות ובלי תחנות עצירה בדרך. יחד עם זאת, מונית לנתב"ג איננה הבחירה הנכונה עבור כל אחד.

 

קיימות מספר חסרונות עבור השכרת

 

מונית לנתב"ג אשר צריך לקחת בחשבון :


מונית פרטית לנתב"ג מסוג פרייבט עד חמישה אנשים איננה מתאימה למספר רב של נוסעים. כמו כן, תא המטען של מונית איננו גדול במיוחד.

במקרה של מטען רב יש לשאול את נהג המונית עם ברשותו גגון והאם גם יש אפשרות לקשור את המטען לגג ? או לחילופין להכניסו אל תוך הרכב, מה שעלול להשפיע על נוחות הנסיעה.

במקרה כזה עדיף לבדוק אם באזור שלכם יש שירות הסעות במוניות שירות מסחריות גדולות אשר אוספים את הנוסעים מהבית, כמובן שהחיסרון הבולט הוא הזמן שתצטרכו להמתין עד שיאספו מהבית את שאר הנוסעים בדרך לשדה התעופה.

 

שאלות שמומלץ לשאול את חברת ההסעות

 

מהם הדגמים והסוגים של המוניות שיש לחברה ?

האם למונית שאני לוקח יש ביטוח בתוקף ?

האם יש מונית גיבוי במקרה של תקלה ?

האם יש נהג מחליף במקרה שנהג המונית אינו מצליח להגיע כפי שנקבע ?

איזה אבזור ופינוקים יש במונית ? מקרר משקאות , עיתונים , אינטרנט אלחוטי, DVD  ועוד…

כמה מוניות אני צריך במידה ויש לי X נוסעים ו Y  מזוודות, או מהן החלופות הטובות ?

 

מונית מחוץ לעיר, מונית קטנה, גדולה עם או בלי מונה?


בחירת מונית עבור שירות הסעות מחוץ לעיר תלוי במספר הנוסעים, עד 5 אנשים מומלץ לקחת מונית פרייבט ( פרטית ) וזאת במידה ואין הרבה מטען. מונית פרייבט זולה משמעותית מאשר מונית מסחרית אך מבחינת נוחות ישיבה בנסיעה מונית מסחרית עדיפה ושלא לדבר על תא המטען הגדול משמעותית מהמונית הפרטית.

שאלת השאלות של כל אחד שרוצה להזמין מונית עבור הסעות בינעירוניות זה האם להפעיל מונה או להתמקח על המחיר…? התשובה די פשוטה, יש מחירון תעריפי מוניות שנקבע על ידי משרד התחבורה עבור הסעות מכל עיר לכל עיר אחרת בישראל אבל כוחות השוק חזקים יותר ואפשר תמיד למצוא מחיר זול יותר, כאן באתר הסעות בקליק אפשר לקבל הצעות מחיר מנהגי מוניות ושאר חברות הסעות מקצועיות ואמינות, לפעמים עדיף אפילו לשלם מחיר גבוה מהמחירון אבל לנסוע במונית חדישה, נהג מקצועי ולקבל שירות VIP!

 

מונית VIP

 

שירות השכרת מונית ליום שלם או חלק ממנו אינו עניין של מה בכך.

מומלץ לבחור את סוג המונית בהתאם לאירוע ולצורך.

אם מדובר במונית לימוזינה עבור חתן וכלה ליום החתונה אז מומלץ להשכיר מונית לימוזינה או רכב מפואר אחר שבו המושב האחורי מרווח מספיק עבור שמלת הכלה.

אם יש צורך במונית עבור איש עסקים אז כנראה עדיף לשכור מונית עם נהג צמוד למשך כל היום כי ההבדל בין מחיר מוניות "מזדמנות" רבות לבין מונית ספיישל עם נהג צמוד זניחות.

 

מוניות שירות השוואת מחירים


מה שווים כל העצות והטיפים שנתנו אם לא היינו יכולים גם לשדך לכם את ההסעה המתאימה, כמובן שאנו נבצע עבורכם השוואת מחירים בין חברות מוניות אמינות, אתם תדאגו למלא את טופס בקשת הצעת המחיר ואנו נדאג שתקבלו שירות ברמה הגבוה ביותר.

 

פניות אחרונות
פרסומת
*2 צריך ביטוחי :: אובדן כושר עבודה

רמת גן - גבעתיים
09/10/2016 12:40:00
פרסומת
*2 צריך ביטוחי :: חובה ו- ג
לבקש את שולי- דחוף
רמת השרון - הרצליה
08/10/2016 13:06:16
פרסומת
*2 צריך ביטוחי :: ביטוח נהג צעיר
הצעה לביטוח רכב נהג צעיר
אזור המרכז
07/10/2016 16:21:44