מיניבוס

 

 

כל מה שצריך לדעת על השכרת מיניבוסים


השכרת מיניבוס כמה זה יעלה לי? איזה סוג מיניבוס הכי מתאים לי?

ועוד תשובות לשאלות רבות שאנשים שואלים לפני שהם מחליטים להזמין חברת מיניבוסים.

ייעוץ טלפוני והצעת מחיר ללא התחייבות!

 

 

היום כבר אין צורך להשקיע זמן בחיפוש אחר חברת הסעות טובה, אתר שירות 10 בדק ומצא עבורכם חברות הסעות איכותיות ומקצועיות שקיבלו ביקורות חיוביות והמלצות מהגולשים ועכשיו גם אתם יכולים להינות מייעוץ מקצועי בחינם והצעות מחיר ללא התחייבות, מלאו את טופס בקשה להצעת מחיר ועד 3 סדרנים יחזרו אליכם טלפונית, בדרך זו תקבלו תשובות לשאלות וגם תעשו השוואת מחירים.

 

 

איך לבחור חברת הסעות מיניבוסים בעידן האינטרנט?


בתי עסק רבים, מוסדות ואנשים פרטיים מעוניינים בשירותי הסעות וההיצע הנרחב שיש בישראל עשוי לבלבל כל אחד.

כמובן שכולם מעוניינים לקבל שירות מחברת הסעות אשר מספקת מיניבוס במחיר הכי משתלם ומקפידה על כך שהנסיעה תהיה נעימה, ברכב נקי ,מסודר והחשוב ביותר- שתהיה נסיעה בטוחה.

ניתן להזמין מיניבוס להשכרה למגוון מטרות- יש אנשים שצריכים לבצע השכרת מיניבוס ליום שלם, יש שאנשים אשר משתמשים בשירות עבור מיניבוס לבר מצווה או מיניבוס לחתונה (בצורה זו ניתן להקל על האורחים ולאפשר להם להגיע ולחזור אל האירוע באופן מסודר) ועוד.

שימושים נוספים למיניבוסים עשויים להיות - מיניבוס להסעות תלמידים, הסעות לאילת, הסעות במרכז, הסעות לצפון, הסעה לקבוצות קטנות עד 20 איש, הסעות וטיולים בישראל, מיניבוסים לימי גיבוש וכיף, הסעות לאירועים, הסעות לחתונה, מיניבוסים לטיולים, מיניבוס להסעות עובדים, מיניבוס לנתב"ג ועוד.

 

מה ההבדל בין מיניבוס לאוטובוס?


ההבדל בין מיניבוס לאוטובוס הוא כמות הנוסעים, לכן חשוב לבדוק מבעוד מועד כמה אנשים משתתפים בנסיעה ולהזמין את הרכב המתאים.

במידה ומספר הנוסעים אינו גבוה מומלץ להזמין מיניבוס.

ניתן להזמין מגוון סוגי מיניבוסים כמו למשל: מיניבוס קטן עד 10 מקומות ,מיניבוס בינוני עד 14 מקומות ומיניבוס 20 מקומות.

 

 

אז איך לא לפול בפח?


יתרונות וחסרונות הסעות במיניבוס

כדי להבטיח שחברת ההסעות תהיה איכותית ואמינה חשוב לבחור את החברה לפי קריטריונים מסוימים. בצורה זו יהיה ניתן להימנע מפנייה אל אנשים שאינם מקצועיים.

"חברות הסעות" שכאלו עשויות להצטייר כחברות איכותיות אך בפועל הן הוקמו על ידי אדם שמחזיק בשני רכבים לכל היותר והם לרוב גם ישנים ואינם עומדים בתקנים, סממנים נוספים: הקמת אתר תדמית קטן באינטרנט ולרוב הם גם אינם מחזיקים בביטוח מתאים.

מעבר לזאת כאשר יש מחסור בכוח אדם ואיש אחד עושה את כל התפקידים אז גם השירות עשוי להיות בעייתי- המיניבוס עשוי לאחר, להיות מלוכלך והנהג עשוי להיות לחוץ ועצבני, חסר ניסיון ואפילו יותר מכך- לא להחזיק כלל ברישיון אשר מתאים לעבודתו.

ישנם גם הרבה מאוד "חברות מיניבוסים" קטנות שהן טובות ומקצועיות כאשר גם הם בעצם סוג של one man show, בדרך כלל בעל המיניבוס הוא גם הנהג וברשותו מיניבוס אחד בלבד, כאן צריך לשאול מה קורה במקרה של תקלה ביום ההסעה, האם יש רכב חלופי? אם התשובה היא כן אז לרוב השאר הם רק יתרונות, כאשר "הבוס" הוא גם הנהג בפועל, אזי, הוא מייצג את עצמו ולכן השירות יהיה הרבה יותר טוב, מה שבטוח זה שהוא יהיה הרבה יותר אדיב ומקצועי מאשר כאשר מדובר בשירות המתקבל מנהג שכיר, כנראה שהמיניבוס שברשותו יהיה יותר חדיש, נקי והנהיגה תהיה יותר זהירה ובטוחה, הרי הוא רוצה לשמור על הרכב ולכן הוא יקפיד לקחת סיבובים במהירות נמוכה וכנ"ל לגבי מהירות הנסיעה עצמה.

שורה תחתונה, כאשר נהג מיניבוס עצמאי בעל עסק פרטי שומר על הרכב אז במקביל הוא שומר על נסיעה בטוחה ושלומם של הנוסעים איתו ברכב.

באמצעות בחינת הנתונים תוכלו להימנע מפנייה אל חברה שאינה מקצועית ותיהנו מכל היתרונות שיש להשכרת מיניבוס להציע- הלא הם- חיסכון בזמן (משום שכולם יוצאים באותו הזמן ולא צריך לחכות לכל אחד בנפרד), חווית נסיעה משותפת אשר מאפשרת לנוסעים להכיר זה את זה וליהנות מזמן איכות יחד ובנוסף תוכלו לחסוך כסף על דלק- מיניבוס יותר חסכוני בדלק מאשר אוטובוס גדול ועל הדרך גם תשמרו על איכות הסביבה, פחות זיהום אוויר.

 

אז מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים את חברת מיניבוסים?

 

כדי שלא לבצע בחירה שגויה יש לבדוק מספר פרטים חשובים- ראשית יש לוודא שהחברה חוקית וקיבלה רישיון לעסוק בשירותי הסעות מטעם משרד התחבורה.

החברה יכולה להיות חברת הסעות שרשומה במס הכנסה או במע"מ בתור עוסק מורשה או לחילופין- להיות רשומה כחברה בע"מ.

שנית, יש לוודא כי החברה מעסיקה נהגים מנוסים בלבד. נהגים מנוסים יהיו בעלי מקצוע אשר הוכשרו כהלכה ומחזיקים ברישיון נהיגה אשר מאפשר להם לעסוק בשירותי הסעות, כל נהג יכול להסיע עד מספר מסוים של נוסעים- מספר הנוסעים אותו הוא רשאי להסיע יהיה רשום ברישיון הרכב שלו או ברישיון הנהיגה.

חברה אשר מקפידה לבחור את הנהגים בצורה קפדנית תהיה חברה מקצועית ואמינה. מעבר לזאת, חשוב לבחור בחברת הסעות אשר מקפידה להעביר את הנהגים הכשרות וקורסים לרענון מספר פעמים בשנה.

כמו כן, חשוב לוודא כי כל המיניבוסים אשר שייכים לחברה עומדים בכל תקני הבטיחות הנדרשים על ידי משרד התחבורה. כל המיניבוסים חייבים לעבור בדיקה יסודית על ידי קצין בטיחות מקצועי בתחום התעבורה והבדיקות חייבות לכלול בדיקת תקינות המיניבוס ובדיקת בטיחות. נוסף על כך, חייב להימצא בכל מיניבוס אישור של קצין בטיחות.

על האישור להעיד כי הרכב נבדק ונמצא כשיר לנסיעה ואנחנו אפילו לא מדברים על חובה שלמיניבוס יהיה גם טסט בתוקף.

מעבר לזאת, חשוב לוודא כי החברה מנוסה, קיימת מזה מספר שנים וסיפקה מגוון סוגי שירותים עבור לקוחות שונים.

שירותי ההסעות עשויים להיות: הסעות לשדה תעופה, הסעות עובדים, הסעות למפעלים במיניבוס וכו'. הוותק והניסיון חשובים ביותר שכן הם מעידים על כך שמדובר בחברה מקצועית.

פרטים נוספים שמומלץ לבדוק יהיו סוגי המיניבוסים שהחברה מחזיקה- האם היא מחזיקה מיניבוסים מפוארים, חדישים, או אולי מדובר על מיניבוס ישן במחיר זול, מיניבוס בזול לא מומלץ להשכיר אפילו אם זה כל התקציב שיש ברשותכם, מיניבוסים ישנים נוטים להתקלקל לעיתים קרובות, המיזוג כבר לא מה שהיה בעבר והנסיעה גם לא הכי נוחה…

אם מדובר בהסעה קצרה בתוך העיר כדוגמת הסעות לבית העלמין ( לא מאחלים לאף אחד ) , הסעות לחתונה, חינה או בר מצווה אז בשביל 10 דקות הלוך והסעה של 10 דקות חזור אפשר להתפשר ולהצדיק מחיר זול להשכרת מיניבוס.

שאלה נוספת וחשובה, מהו גודל תא מטען במיניבוס והאם גדלי תא המטען שונים זה מזה? במידה והמיניבוס מלא בנוסעים עד אפס מקום, הכוונה שכל מקומות הישיבה תפוסים אז אתם תלויים לחלוטין בבגאז' עבור אחסון המזוודות והתיקים, למיניבוסים תא מטען יחסית קטן ואם אין למיניבוס בנוסף עגלה נגררת אז תיאלצו להזמין כבר רכב יותר גדול העונה לשם מידיבוס.

ככל שמספר המיניבוסים אשר שייכים לחברה רב יותר- כך היא תהיה מקצועית יותר וזאת משום שהדבר מצביע על כך שהחברה מבוקשת ומעניקה שירותים ללקוחות רבים.

מעבר לזאת, חברה אשר מחזיקה בצי מיניבוסים ואוטובוסים גדול תוכל לשלוח מיניבוס חלופי חדש במהירות במידה והמיניבוס אשר הוזמן התקלקל.

פרט נוסף שחשוב לבדוק הוא האזור בו עובדת החברה- כלומר לאילו אזורים ברחבי הארץ היא מספקת שירותים.

 

כיצד תוכלו לאתר חברת מיניבוסים מקצועית ואמינה?

 

תוכלו למצוא חברת הסעות מיניבוסים מומלצת באמצעות פנייה אל חברים, מכרים או עמיתים לעבודה.

סביר להניח שמישהו מסביבתכם יכיר חברה אשר מספקת שירותי השכרת מיניבוס או לחלופין- יכיר אנשים אחרים אשר מכירים חברה מתאימה.

מעבר לזאת, תוכלו לערוך חיפוש בפייסבוק ולבחון דפי עסק של חברות הסעות מיניבוסים אשר מחזיקות מיניבוסים חדישים, נקיים ועמידים ותוכלו לכתוב על ה"וול" שלכם שאתם מעוניינים למצוא חברת הסעות מיניבוסים טובה ולחכות לתשובות ותגובות החברים.

ניתן לחפש חברת הסעות בגוגל או במנוע החיפוש של פייסבוק ולקרוא תגובות והמלצות גולשים שחוו שירות עם אותה חברה בעבר.

דרך נוספת למציאת חברת ההסעות המבוקשת תוכל להיות על ידי גלישה בפורומים ואתרי אינטרנט שונים אשר עוסקים בתחום ההסעות לרבות השכרת מיניבוס למספר ימים והשכרת מיניבוס באופן קבוע או לצורך חד פעמי מזדמן וכו'.

תוכלו למשל להקליד את המשפט:"חברות הסעות מיניבוס המלצות" ולמצוא פורומים או אתרים אשר עוסקים בתחום.

גולשי האתרים יוכלו להמליץ לכם על חברת הסעות מקצועית ואמינה אשר מספקת שירות באזור המבוקש או לחילופין לספק לכם אינפורמציה בנוגע לחברות הסעות שאינן איכותיות- אינן שומרות על הניקיון, אינן מעסיקות נהגים זהירים ומקצועיים ואינן מדייקות בזמנים ולפעמים אפילו חברות הסעות שומרות שבת לשומרי מסורת ולמי שחשוב לו העניין.

בצורה זו תוכלו למנוע בזבוז כספים, בזבוז זמן ועוגמת נפש. כמו כן, תוכלו לשאול את הגולשים כמה עולה שירותי הסעות מיניבוס? תוכלו למצוא מידע באינטרנט בנוגע למחירי המיניבוסים גם על ידי הקלדת המשפטים: "מיניבוס להשכרה מחירים", " מיניבוס השוואת מחירים" או "מחירון הסעות".

עוד דרך טובה ויעילה למציאת חברת ההסעות המבוקשת תהיה באמצעות חיפוש באינטרנט ובחינת אתרים של חברות נסיעות מיניבוסים.

כאשר תבחנו את האתרים השונים, הקפידו לבדוק את הוותק של החברה, באיזו שנה נוסדה חברת ההסעות? את מקצועיותם של הנהגים, את ניסיונה, את סוגי השירותים שהיא מספקת, את סוגי הרכבים בהם היא מחזיקה, מי לקוחות החברה הקבועים? מי הזמין נסיעות מזדמנות? האם באתר יש המלצות וידאו של לקוחות, ועוד. כמו כן, בדקו האם החברה מספקת מענה מהיר וזמינה ללקוחותיה והאם היא מחזיקה במוקד שירות לקוחות אינטרנטי וטלפוני.

חברת הסעות איכותית תספק לכם מענה מהיר ותהיה זמינה עבורכם במשך 24 שעות ביממה, גם אם לא יהיה זה נציג שירות לקוחות של החברה עצמה עדיין מישהו יענה לטלפון וייקח עבורם את הודעתכם ובמידת הצורך אף יהפוך עולמות כדי לתת לכם מענה בשטח במקרה של תקלה.

רצוי גם לבדוק האם האתר מכיל המלצות אוטנטיות של לקוחות אמיתיים, באילו אזורים מספקת החברה את שירותי ההסעות, האם היא מספקת שירות בכל רחבי הארץ או רק בצפון או בדרום. מהם המחירים שהחברה גובה עבור השכרת המיניבוס.

במידה והמחירים נראים לכם נמוכים מידי מומלץ שלא לבחור בחברה שכן עשויות להיות סיבות למחיר הנמוך: חוסר ביקוש, רכבים לא מתוחזקים, נהגים לא מיומנים ואולי אפילו זה סוג של עוקץ, לקחת כסף וכלל לא לתת שירות.

חברות הסעות ובכלל כאלה שנמצאות לפני פשיטת רגל יכולות לבצע תרגיל עוקץ אחרון, אז להיזהר ממחיר נמוך משמעותית!

 

שלב הבחירה


לאחר שהקדשתם מזמנכם ומרצכם ובחנתם את החברות השונות יגיע זמנכם לבצע את הבחירה. בחינת הפרמטרים השונים תסייע לכם לבצע את ההחלטה הנכונה. אם הייתם מרוצים מהבחירה ספרו על כך לחבריכם שיוכלו גם הם ליהנות משירות איכותי ואדיב.

כאן באתר הסעות בקליק חסכנו לכם את הצורך לבצע חיפושים באינטרנט ולשאול חברים לגבי חברת מיניבוסים מומלצת, חברות ההסעות המוצעות באתר הן מקצועיות, אמינות ואיכותיות, פרט לחברות מיניבוסים שמופיע בכרטיס העסק שלהם- הלוגו "חדש באתר" והם נמצאות כרגע בהליך של בדיקה ולגביהם אין לנו אפשרות לתת המלצה לגבי טיב השירות, המחיר והמקצועיות. שאר חברות ההסעות נבדקו ויצאו אמינות ומקצועיות בכל הפרמטרים החשובים ובכרטיס העסק שלהם מופיע הלוגו – "נבדק ואושר".

כאשר אתם מקבלים הצעות מחיר עבור השכרת מיניבוס כזה או אחר, זכרו כי המחיר הזול ביותר הוא לא תמיד ההצעה הטובה ביותר עבורכם, עשו חושבים עבור עלויות מול תועלות, יתרונות מול חסרונות ותגיעו להחלטה נכונה מתאימה וריאלית.

 

כמה עולה להשכיר מיניבוס?


השכרת מיניבוס ליום

1,000-2,000 ₪

השכרת מיניבוס עד 100 קילומטר

1,200-1,800 ₪

השכרת מיניבוס עד 150 קילומטר

1,400-1,600 ₪

השכרת מיניבוס עד 200 קילומטר

1,600-2,400 ₪

השכרת מיניבוס עד 300 קילומטר

1,800-2,500 ₪

ט.ל.ח

 

פניות אחרונות
מיניבוס
*מתאריך: 01/12/2020
*עד תאריך: 31/12/2020

חדרה
03/11/2020 13:45:29
מיניבוס
*מתאריך: 12/01/2021
*עד תאריך: 12/01/2021

ירושלים והסביבה
27/10/2020 14:29:51
מיניבוס
*מתאריך: 26/10/2020
*עד תאריך: 26/10/2020

אשדוד
25/10/2020 04:16:58
מיניבוס
*מתאריך: 01/11/2020
*עד תאריך: 02/12/2020
הסעה בבוקר מנתיב הלה לצרעה
הסעה אחהצ מצרעה לנתיב הלה
בית שמש והסביבה
22/10/2020 12:30:25
מיניבוס
*מתאריך: 20/10/2020
*עד תאריך: 20/10/2020

אזור המרכז
19/10/2020 08:56:04
מיניבוס
*מתאריך: 17/09/2020
*עד תאריך: 17/09/2020
הלוך וחזור עם שעתיים המתנה
אשדוד
16/09/2020 11:58:22